Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
M60
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Urmas Lips 41/3 50/1 50/1 50/1 45/2 50/1 50/1 35/6 50/1 50/1 41/3 45/2 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 =690,00 17/14 47,5
2. Tõnu Vähi 45/2 45/2 50/1 45/2 36/5 38/4 41/3 45/2 38/4 36/5 38/4 50/1 36/5 38/4 =581,00 14/14 41,5
3. Jüri Mellik AnalDesigni AS 38/4 41/3 50/1 41/3 41/3 35/6 38/4 34/7 33/8 41/3 31/10 45/2 41/3 36/5 =545,00 14/14 38,9
4. Peeter Kain 45/2 45/2 36/5 45/2 38/4 33/8 32/9 31/10 33/8 33/8 31/10 32/9 29/12 36/5 31/10 35/6 34/7 =508,00 17/14 35,2
5. Vello Loorits Orion 36/5 38/4 35/6 41/3 32/9 30/11 32/9 32/9 30/11 32/9 31/10 27/14 33/8 31/10 31/10 =464,00 15/14 32,7
6. Aleksander Jaanson 41/3 38/4 36/5 35/6 50/1 33/8 38/4 34/7 38/4 35/6 34/7 33/8 =445,00 12/12 37,1
7. Sulev Kuiv TAOK 45/2 38/4 45/2 36/5 35/6 36/5 33/8 45/2 41/3 45/2 41/3 =440,00 11/11 40,0
8. Toivo Leisner Elioni SK 45/2 36/5 41/3 38/4 35/6 35/6 36/5 38/4 =304,00 8/8 38,0
9. Peeter Valle 34/7 36/5 31/10 31/10 29/12 31/10 30/11 33/8 32/9 =287,00 9/9 31,9
10. Endel Karp Norma 38/4 36/5 45/2 41/3 34/7 45/2 =239,00 6/6 39,8
11. Kalev Ruberg JOKA 50/1 45/2 41/3 50/1 41/3 =227,00 5/5 45,4
12. Taivo Kruuspan 35/6 32/9 31/10 28/13 35/6 30/11 32/9 =223,00 7/7 31,9
13. Kalev Kukk TAOK 35/6 34/7 35/6 35/6 =139,00 4/4 34,8
14. Andrus Märtmaa AS Teede Tehnok 34/7 34/7 32/9 32/9 =132,00 4/4 33,0
15. Kalle Luuk 38/4 33/8 36/5 =107,00 3/3 35,7
16. Mati Rohtla Moigu 34/7 30/11 33/8 =97,00 3/3 32,3
17. Kai Saksman TON 45/2 50/1 =95,00 2/2 47,5
18. Peeter Plakk 50/1 34/7 =84,00 2/2 42,0
19. Ilmar Kirjanen TAOK 38/4 35/6 =73,00 2/2 36,5
20. Eero Ruokamo Kobras 45/2 =45,00 1/1 45,0
21. Jüri Märtmaa Tammed 41/3 =41,00 1/1 41,0
21. Arno Kurtmann Põlva 41/3 =41,00 1/1 41,0
23. Kalle Nelk Tammed 36/5 =36,00 1/1 36,0
24. Ants Sild TAOK 34/7 =34,00 1/1 34,0
24. Tiit Ploompuu Jõhvikas 34/7 =34,00 1/1 34,0
26. Arvi Tüvi 33/8 =33,00 1/1 33,0
27. Igor Zurjari 32/9 =32,00 1/1 32,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme