Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus 2024

M21RO

     Name                           Club              1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11     Total Stat 
  1. Karin Kriis                    A&T Sport                36/5    45/2            35/6    35/6            34/7    41/3    35/6    36/5   =297.00  8/8  37.1
  2. Mihkel Järve                   Kobras                   41/3    50/1            38/4    41/3    38/4    41/3                    45/2   =294.00  7/7  42.0
  3. Tenno Alamaa                   JOKA                     34/7    38/4            34/7    32/9    32/9    35/6    45/2    38/4           =288.00  8/8  36.0
  4. Tanel Merigan                  Töllerdiste Spo  50/1                            41/3    36/5    36/5    45/2    50/1                   =258.00  6/6  43.0
  5. Oliver Immato                                           45/2                    45/2    38/4    35/6                    45/2    41/3   =249.00  6/6  41.5
  6. Roland Jairus                  Põrgupõhja               38/4    41/3                    33/8    34/7    36/5                           =182.00  5/5  36.4
  7. Sander Pritsik                 Otepää                   50/1                                    50/1                            50/1   =150.00  3/3  50.0
  7. Lauri Malsroos                 Tammed                                           50/1    50/1            50/1                           =150.00  3/3  50.0
  9. Risto Laanoja                                                                   36/5    34/7                            36/5    38/4   =144.00  4/4  36.0
 10. Kerli Mägi                                              35/6                    33/8                    33/8                           =101.00  3/3  33.7
 11. Tõnis Erm                      TAOK                                                     45/2                            50/1           =95.00  2/2  47.5
 12. Marek Karm                     SK100                                                            45/2                    41/3           =86.00  2/2  43.0
 13. Riina Salumäe                                                                           31/10   30/11                                  =61.00  2/2  30.5
 14. Priit Poopuu                   JOKA                                                             41/3                                   =41.00  1/1  41.0
 15. Argo Miller                                                                                                     38/4                   =38.00  1/1  38.0
 15. Kaido Nurja                    Nõmme                                                                    38/4                           =38.00  1/1  38.0
 17. Mark Ranne                                                                                                              34/7           =34.00  1/1  34.0
 18. Margus Hallik                  LUS                                                              33/8                                   =33.00  1/1  33.0
 18. Marge Sargma                   Tammed                                                                                   33/8           =33.00  1/1  33.0
 20. Anett Liisa Parts              JOKA                                                             31/10                                  =31.00  1/1  31.0

(1) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri
(2) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg
(3) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela
(4) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa
(5) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku
(6) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku
(7) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa
(8) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste
(9) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla
(10) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa
(11) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Nõmme