Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus 2024

M60

     Name                           Club              1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11     Total Stat 
  1. Ülo Timuska                    Rae              50/1    38/4    50/1            38/4    45/2    41/3    45/2    45/2    50/1    50/1   =452.00 10/10 45.2
  2. Urmas Lips                     Koop                     45/2    45/2    50/1    41/3    50/1                    50/1    38/4           =319.00  7/7  45.6
  2. Vladimir Savinov               SRD              45/2    50/1                    50/1            50/1    38/4    41/3    45/2           =319.00  7/7  45.6
  4. Eerik Lossmann                 Tammed           41/3    36/5    41/3    38/4    36/5            36/5    41/3                    45/2   =314.00  8/8  39.3
  5. Sulev Kuiv                     TAOK             36/5    32/9    33/8    35/6    32/9            34/7    34/7    34/7            38/4   =308.00  9/9  34.2
  6. Tõnu Vähi                                       35/6    31/10   32/9            29/12   36/5    32/9            35/6    35/6    41/3   =306.00  9/9  34.0
  7. Aleksander Parnabas                                     30/11   31/10           30/11   35/6    31/10   33/8    33/8    32/9    35/6   =290.00  9/9  32.2
  8. Mati Preitof                   Harju OK                 41/3            45/2    45/2            45/2    50/1                           =226.00  5/5  45.2
  9. Igor Zurjari                                    33/8    28/13                   24/17   33/8            32/9    32/9            36/5   =218.00  7/7  31.1
 10. Peeter Kain                                     34/7    29/12   29/12           25/16   34/7    29/12   31/10                          =211.00  7/7  30.1
 11. Toivo Leisner                  Elioni SK                        34/7            27/14           33/8    35/6            33/8           =162.00  5/5  32.4
 12. Jaanus Viljamaa                TON                                                      41/3    35/6    36/5    36/5                   =148.00  4/4  37.0
 13. Mihkel Nahkur                  Jõhvikas                         36/5    41/3                    38/4                                   =115.00  3/3  38.3
 14. Endel Karp                     Norma                    34/7                    33/8    38/4                                           =105.00  3/3  35.0
 14. Andrus Rämmann                 Koop                             35/6            34/7                                    36/5           =105.00  3/3  35.0
 16. Aleksander Jaanson                              38/4    33/8    30/11                                                                  =101.00  3/3  33.7
 17. Matti Betlem                   JOKA                             38/4            35/6                                                   =73.00  2/2  36.5
 18. Ahto Karu                      JOKA                                     36/5    28/13                                                  =64.00  2/2  32.0
 19. Tõnu Karp                                                                       26/15           30/11                                  =56.00  2/2  28.0
 20. Rein Unt                       TON                                                                                      41/3           =41.00  1/1  41.0
 21. Margus Jaanus                  Koop                                                                             38/4                   =38.00  1/1  38.0
 22. Kalev Ruberg                   JOKA                     35/6                                                                           =35.00  1/1  35.0
 23. Riho Laanoja                   Laomaailm                                                                                        34/7   =34.00  1/1  34.0
 23. Kalmer Keevend                 JOKA                                     34/7                                                           =34.00  1/1  34.0
 23. Kalev Kukk                     TAOK                                                                                     34/7           =34.00  1/1  34.0
 26. Tiit Tatter                    TON                                              31/10                                                  =31.00  1/1  31.0
 27. Peeter Valle                                            27/14                                                                          =27.00  1/1  27.0

(1) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri
(2) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg
(3) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela
(4) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa
(5) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku
(6) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku
(7) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa
(8) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste
(9) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla
(10) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa
(11) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Nõmme