Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus 2024

M70

     Name                           Club              1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11     Total Stat 
  1. Peep Koppel                    Koop             50/1    50/1    45/2    50/1    41/3    50/1    50/1    45/2    45/2    50/1    45/2   =521.00 11/11 47.4
  2. Enno Needrit                                            38/4    38/4    45/2    50/1    36/5            41/3    50/1    38/4    50/1   =386.00  9/9  42.9
  3. Jüri Mellik                    AnalDesigni AS   45/2    45/2    50/1                    38/4    45/2            41/3    45/2    41/3   =350.00  8/8  43.8
  3. Peeter Harro                                    36/5    34/7    35/6            34/7    32/9    36/5    35/6    35/6    35/6    38/4   =350.00 10/10 35.0
  5. Juhan Tamm                     Eesti Keskkonna          36/5    36/5    38/4    35/6    34/7    38/4    38/4    38/4    36/5           =329.00  9/9  36.6
  6. Heini Tammik                   Kape             41/3    41/3    41/3            45/2    45/2    41/3    50/1                           =304.00  7/7  43.4
  7. Vladimir Vari                                           33/8            36/5            35/6    35/6    34/7    36/5    33/8           =242.00  7/7  34.6
  8. Agu Koppa                      Jõhvikas                 35/6    34/7                    31/10           36/5            34/7    36/5   =206.00  6/6  34.3
  9. Heino Rebane                   Orvand                                                   41/3                            41/3           =82.00  2/2  41.0
 10. Toomas Koppel                  Saku                                     41/3    38/4                                                   =79.00  2/2  39.5
 11. Kalle Nelk                     Tammed           38/4                                                                                   =38.00  1/1  38.0
 12. Tõnu Raid                      Tammed                                           36/5                                                   =36.00  1/1  36.0
 13. Mare Beilmann                  LUS                                                      33/8                                           =33.00  1/1  33.0
 14. Maire Raid                     Tammed                                                   30/11                                          =30.00  1/1  30.0

(1) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri
(2) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg
(3) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela
(4) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa
(5) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku
(6) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku
(7) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa
(8) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste
(9) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla
(10) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa
(11) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Nõmme