Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus 2024

N50

     Name                           Club              1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11     Total Stat 
  1. Maris Roosipuu                 TON              50/1    41/3    45/2                    50/1    50/1    45/2                           =281.00  6/6  46.8
  2. Renna Pakaste                                   41/3    32/9    38/4            30/11   33/8                    35/6    33/8    38/4   =280.00  8/8  35.0
  3. Merike Paapson                 TON                      38/4                    50/1    41/3    45/2            45/2            45/2   =264.00  6/6  44.0
  4. Elina Reedi                                             34/7    35/6            32/9    32/9            33/8            36/5           =202.00  6/6  33.7
  5. Herdis Fridolin                                                 36/5            33/8                    34/7    41/3    38/4           =182.00  5/5  36.4
  6. Ave Liivand                    Koop                     45/2    50/1                    45/2            38/4                           =178.00  4/4  44.5
  7. Piret Grossthal                Sunorek                                          31/10   34/7            32/9    38/4    35/6           =170.00  5/5  34.0
  8. Age Valgepea                   Swedbank SK                                      45/2            41/3    41/3            41/3           =168.00  4/4  42.0
  9. Ethel Madalik                  Tammed                   35/6                    35/6    30/11   36/5    31/10                          =167.00  5/5  33.4
 10. Meeli Kerem                    TON              45/2    36/5                                            35/6            45/2           =161.00  4/4  40.3
 11. Rita Siniväli                                                                   38/4            38/4    36/5                    41/3   =153.00  4/4  38.3
 12. Anneli Rämmann                 Koop                                                                     50/1    50/1    50/1           =150.00  3/3  50.0
 13. Piret Rahe                                                                              28/13           29/12   36/5    34/7           =127.00  4/4  31.8
 14. Lea Leppik                     TAOK                     50/1                                                                    50/1   =100.00  2/2  50.0
 15. Tiina Krutob                                                                    29/12   31/10                                   36/5   =96.00  3/3  32.0
 16. Kai Niinepuu                   Jõhvikas                         41/3    50/1                                                           =91.00  2/2  45.5
 17. Veste Kivipalu                 LSF PT                                           36/5    38/4                                           =74.00  2/2  37.0
 18. Ragne Tomberg                                                                   34/7    35/6                                           =69.00  2/2  34.5
 19. Ülle Meritee                                            33/8                            29/12                                          =62.00  2/2  31.0
 20. Tiia Kalmus                                                                     41/3                                                   =41.00  1/1  41.0
 21. Maret Laas                     Sinine Zetoon                                            36/5                                           =36.00  1/1  36.0
 22. Kaia Saar                                                                                                       34/7                   =34.00  1/1  34.0
 23. Katrin Nurja                   Nõmme                    31/10                                                                          =31.00  1/1  31.0
 24. Tuuli Kattago                                                                                           30/11                          =30.00  1/1  30.0
 24. Monika Matsina                                          30/11                                                                          =30.00  1/1  30.0

(1) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri
(2) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg
(3) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela
(4) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa
(5) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku
(6) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku
(7) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa
(8) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste
(9) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla
(10) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa
(11) Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Nõmme