Participation

Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus 2024


   1.  7501 Olga Andrejeva, Nõmme                     11 N21A(10x) VALIK(1x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  2695 Allan Edberg, OK Nõmme                    11 VALIK(1x) M40(10x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  2809 Juho Heinrand, Norma                      11 M80(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 24567 Karl Patrick Juhani, Tammed               11 TILLU(6x) M12(5x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.   456 Peep Koppel, Koop                         11 M70(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 20426 Andres Käver, SK100                       11 M40RO(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 32765 Mihkel Johannes Kütt, Norma               11 M21B(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  4829 Kert Lindeberg, TON                       11 M40(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 36146 Emma Lukoseviciute,                       11 N12(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 17644 Marika Müür, TON                          11 N60(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  2298 Mare Niitsoo, TON                         11 N70(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 25195 Jan-Erik Nõmtak, 25195                    11 M40RO(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  8271 Merike Põldmäe,                           11 N60(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 13936 Ott Põldmäe,                              11 M21A(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 18073 Arabella Raie,                            11 N14(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 32781 Pille Rask,                               11 N60(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  7310 Karin Reisner, TON                        11 N40(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  7502 Taavi Tambur, Nõmme                       11 M21C(9x) M21B(1x) VALIK(1x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1. 18354 Kai Treier, TON                           11 N40(11x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.   212 Tõnu Tänav, Rae                           11 M40RO(10x) VALIK(1x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  5998 Vladimir Vari,                            11 VALIK(4x) M70(7x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
   1.  3393 Rain Vellerind, Põrgupõhja                11 M50(10x) VALIK(1x) |SI:11x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.  4102 Tenno Alamaa, JOKA                        10 M21RO(8x) VALIK(2x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  23. 10176 Piret Aloe, Metsä Forest                  10 N40(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.  4126 Marek Berkman, Swedbank SK                10 M21B(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 37469 Aleksei Fursov,                           10 VALIK(1x) M21A(9x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.  5384 Peeter Harro,                             10 M70(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 20542 Raili Kala,                               10 N21B(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.   425 Agu Koppa, Jõhvikas                       10 VALIK(4x) M70(6x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.   619 Sulev Kuiv, TAOK                          10 M60(9x) VALIK(1x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.  8092 Hanna Lindeberg, Swedbank AS              10 N21B(8x) VALIK(2x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 36145 Andrius Lukosevicius,                     10 M40(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.   389 Ülle Mõistlik, Orion                      10 N70(8x) VALIK(2x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.   149 Ilmar Mõistlik, Orion                     10 M80(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 35349 Mattis Maru Müürsepp,                     10 TILLU(9x) VALIK(1x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 38705 Mikkel Raju Müürsepp,                     10 TILLU(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.  1971 Kalle Nelk, Tammed                        10 M70(1x) M60RO(8x) VALIK(1x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.  7311 Ülo Reisner, TON                          10 M50(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 30465 Mari-Ann Saar, TON                        10 N21B(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 12276 Andres Tiko, KFV                          10 M21B(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.  3656 Ülo Timuska, Rae                          10 M60(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 31960 Mari-Liis Tomp, Triathlon Estonia         10 N21B(9x) RADA6(1x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  23.  9985 Alvin Vann, Telia SK                      10 M40(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23. 31209 Mari-Ann Velbri,                          10 N21B(10x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  23.   518 Tõnu Vähi,                                10 M60(9x) N60(1x) |SI:10x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46.  2779 Heli Kain,                                 9 N60(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46. 21907 Kadri Kaljumets,                           9 N21B(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46. 21894 Airi Kask,                                 9 N40(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 18344 Riivo Kiljak,                              9 M21A(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 27984 Maire Kivimurd,                            9 N40(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 32636 Tõnu Koppel, Esvika                        9 M50(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 20315 Oskar Lossmann, Tammed                     9 M16(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46.  3033 Tõnu Lääne,                                9 VALIK(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 28246 Mait Müürsepp,                             9 M21C(5x) M40(1x) VALIK(3x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46. 21191 Enno Needrit,                              9 M70(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 30235 Aleksander Parnabas,                       9 M60(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46.  1545 Oleg Podlipski, Jõhvikas                   9 VALIK(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46. 31747 Paul Põldmäe,                              9 M21A(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46.  6431 Anton Roolaid, TAOK                        9 M40(3x) VALIK(2x) M21C(4x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  46. 30100 Oskar Sooberg, TON                         9 M12(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46.  1366 Mart Sooberg, TON                          9 M21C(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 32728 Ivo Särak, Saue  SK                        9 M21A(5x) M21B(1x) M21C(1x) VALIK(2x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 11275 Juhan Tamm, Eesti Keskkonnauuringute       9 M70(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 10011 Tauri Valk, Logistikapataljon              9 M21A(8x) M21B(1x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46. 32870 Ete Marie Varblane,                        9 TILLU(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46.   906 Vallo Varjo, Koop                          9 M60RO(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  46.  5564 Peeter Võrk, Sinine Zetoon                 9 M50(9x) |SI:9x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.   429 Vaabo Annus, Orion                         8 M80(7x) VALIK(1x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.  4889 Martin Aunin, TON                          8 M50(7x) VALIK(1x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.  1826 Lauri Beilmann, Tammed                     8 M40(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.   974 Tarmo Gede,                                8 M50(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68. 20256 Indrek Koort, Veepisar                     8 M40RO(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68. 30510 Karin Kriis, A&T Sport                     8 M21RO(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68. 28201 Veronika Laasi,                            8 N21B(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.  4104 Eerik Lossmann, Tammed                     8 M60(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68. 16323 Erkki Luuk, CFC                            8 M40RO(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68. 36354 Leila Malva, CC Rota Mobilis               8 M40RO(7x) VALIK(1x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.  6590 Jüri Mellik, AnalDesigni AS                8 M70(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68. 28247 Elis-Ketter Müürsepp,                      8 N21B(7x) VALIK(1x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68. 17556 Andrus Paats,                              8 M40(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.  9022 Vahur Pajomägi,                            8 M21C(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.   285 Veiko Pak, Rae                             8 VALIK(1x) M40RO(7x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.  9976 Renna Pakaste,                             8 N50(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.     3 Mati Poom, TON                             8 M80(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68. 38021 Evan Villu Põldmäe, Kivimäe Põhikool       8 M14(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68. 24402 Ahti Raba, LHV Pank                        8 M21A(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.  2853 Gea Rennel, Harju OK                       8 VALIK(7x) N60(1x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68. 20077 Hanna Roosipuu, TON                        8 N14(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.   283 Maris Roosipuu, TON                        8 N50(6x) VALIK(2x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68. 13946 Rene Sakkeus,                              8 M40(7x) RADA3(1x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.  8963 Andres Seppel, Scoutspataljon              8 M21B(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68. 24576 Paul Seppel,                               8 M12(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68. 24577 Robert Seppel,                             8 M12(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.  1030 Vermo Siim, Nõmme                          8 M40RO(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.  3828 Taavi Tamkivi, TAOK                        8 M21A(7x) VALIK(1x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  68.  3069 Aivo Traks, Orvand                         8 M50(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  68.    58 Viktoria Trasanov, TON                     8 N60(8x) |SI:8x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.  4932 Mait Bratka, TÜ                            7 M21B(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 18321 Jürgen Esinurm,                            7 M40RO(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 31323 Riina Gutmann, Harju malev                 7 N21B(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98. 18858 Valdo Hälvin, Milrem Robotics              7 M21B(6x) VALIK(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  6445 Oliver Immato,                             7 M21RO(6x) M21A(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 25510 Mihkel Järve, Kobras                       7 M21RO(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.  2775 Peeter Kain,                               7 M60(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98. 12756 Marti Kaljuve, Mercury                     7 M21B(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.   411 Ilmar Kirjanen, TAOK                       7 VALIK(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.  4860 Tõnu Kits,                                 7 M50(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  1728 Rutt Kukk, Orion                           7 N70(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.   991 Erkki Laur, Certex                         7 M21C(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98. 31152 Urmas Lips, Koop                           7 M60(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 15448 Kalle Metsoja, Mercury                     7 M50(5x) M40RO(2x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
  98.  8492 Raivo Mitt,                                7 M50(6x) M21C(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
  98.   603 Kaido Nurja, Nõmme                         7 RADA2(1x) RADA5(1x) M50(3x) M21RO(1x) M40(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98. 11830 Evelyn Nurja, Nõmme                        7 N21B(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  4878 Jüri Püssim, Tammed                        7 M80(1x) VALIK(6x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
  98.  3226 Kalev Raadla, Jõhvikas                     7 M60RO(6x) VALIK(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
  98. 21769 Elina Reedi,                               7 N50(6x) VALIK(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 26381 Ekke Riiner,                               7 M16(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  8644 Anneli Rämmann, Koop                       7 N40(4x) N50(3x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  4864 Indrek Saarepera,                          7 M50(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  4690 Vladimir Savinov, SRD                      7 M60(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  2654 Silvar Savolainen, TON                     7 M50(6x) M21A(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  5814 Aleksei Spiridonov, SRD                    7 M50(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98. 27304 Alvar Suisalu, CC Rota Mobilis             7 M40RO(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 33777 Epp Sulg,                                  7 N70(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.  8818 Marko Süld, HOK                            7 M21B(1x) M40(5x) VALIK(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  1053 Veikko Tamlak, Kape                        7 M50(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 36676 Lauren Tamman,                             7 TILLU(6x) VALIK(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 33663 Brittel Tamman,                            7 TILLU(6x) VALIK(1x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.  1311 Heini Tammik, Kape                         7 M70(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98.  6426 Mart Timuska, Rae                          7 RADA3(5x) M21B(2x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
  98. 22636 Katrin Tomson,                             7 N60(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 10089 Marko Valter, Õhuvägi                      7 M40(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
  98. 28203 Alan Vask, Töllerdiste Spordiklubi         7 M40RO(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
  98. 16577 Sten Veidebaum,                            7 M50(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98. 12280 Andres Viira, Põrgupõhja                   7 M50(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
  98.  6507 Igor Zurjari,                              7 M60(7x) |SI:7x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 138. 35348 Kerttu Aaring,                             6 N21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 138. 17721 Ivo Fridolin,                              6 M40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138.  5928 Viljar Grauen, Metsapeatus                 6 M40RO(5x) M21A(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 138.  4807 Paavo Helde, Evotec AS                     6 M50(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 17418 Roland Jairus, Põrgupõhja                  6 M21RO(5x) M21A(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 39717 Suigu Kesküla,                             6 VALIK(1x) M12(1x) M16(2x) M14(2x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 138.  8157 Sulev Kesküla,                             6 VALIK(2x) M21B(1x) M50(3x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 138. 13181 Maarja Kipper, Äripäev                     6 N21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 138.   266 Kalev Kukk, TAOK                           6 M50(5x) M60(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 24794 Margus Kärner,                             6 M21C(4x) VALIK(2x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138.  4771 Risto Laanoja,                             6 M21A(2x) M21RO(4x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 138. 33973 Maret Laas, Sinine Zetoon                  6 VALIK(2x) N50(1x) N40(3x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 138. 21336 Kaja Ligi, Peko                            6 N60(5x) VALIK(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 25298 Tarmo Maiste, Tammed                       6 M21A(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 22220 Taavi Malsroos, Tammed                     6 M21C(1x) M16RO(2x) M19RO(3x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 138. 21342 Tanel Merigan, Töllerdiste Spordiklubi     6 M21RO(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 138.  2741 Merike Paapson, TON                        6 N50(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138.  2260 Mati Preitof, Harju OK                     6 M60(5x) M50(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138.  3225 Anne Raadla, Jõhvikas                      6 N70(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 138.  5568 Urmas Reikop, Sinine Zetoon                6 M21C(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138.  6410 Riina Salumäe,                             6 N21A(2x) M40RO(1x) M21RO(2x) M21A(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 13775 Marge Sargma, Tammed                       6 N21RO(5x) M21RO(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 138.  5581 Sigrid Särak,                              6 N40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 39525 Virginia Tambur, Nõmme                     6 TILLU(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 138.  8481 Janno Veeorg,                              6 M21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 138. 12425 Maret Viira, Põrgupõhja                    6 N40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 17734 Herdis Fridolin,                           5 N50(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 164. 17671 Piret Grossthal, Sunorek                   5 N50(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164. 14765 Aksel Markus Hallik, Tammed                5 M19RO(4x) M16(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164.  1380 Monica Jaago,                              5 N40(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164. 18599 Kirsti Kadakas, Tammed                     5 N60(4x) VALIK(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164. 38428 Indrek Kaik,                               5 M21B(4x) VALIK(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164. 26196 Karol Kampus,                              5 M40(2x) VALIK(1x) M21C(1x) RADA3(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164.  5942 Kristo Kamratov,                           5 M40(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 29816 Tanel Keres,                               5 M21C(3x) M40(2x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164.  5578 Gerli Kriiska,                             5 N40(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164.  6172 Tiit Kägu,                                 5 VALIK(1x) M21C(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164. 15993 Linda Johanna Kägu,                        5 N16(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164. 20443 Raido Laidla, SK100                        5 M21A(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164.   912 Toivo Leisner, Elioni SK                   5 M60(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 164. 19826 Siim Liivand,                              5 M21C(2x) M40(1x) VALIK(2x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164.  2513 Ethel Madalik, Tammed                      5 N50(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164.  9488 Urmo Mäeorg, Puukool                       5 M21A(1x) M40(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164.   554 Renee Mõttus, Lehola                       5 RADA3(4x) RADA4(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 17025 Margus Nael, SoftComply                    5 M40RO(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 30120 Hannes Nurk,                               5 RADA3(1x) M50(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164.   970 Rita Ojala, JOKA                           5 VALIK(1x) N21RO(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164. 35835 Olle Orlov,                                5 M12(1x) N14(1x) TILLU(3x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 39623 Elli Orlov,                                5 TILLU(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 21965 Aivar Ots,                                 5 M40(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164.  4415 Maris Palopääl, Kobras                     5 N21A(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 164. 16317 Peep Põlluäär,                             5 M40(2x) M21A(3x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164. 14986 Toomas Randoja, XDream                     5 M21BRO(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164.  8791 Küllike Rehe, Hansapank                    5 N21B(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164.  6177 Joel Rillo,                                5 M21C(1x) M21B(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164. 34874 Aleksei Roomet, Loginet                    5 VALIK(1x) M40(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 17886 Margus Sassian, VTO                        5 M40RO(4x) N40RO(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 39141 Allar Soo, Põrgupõhj                       5 M21B(4x) VALIK(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 23557 Heimar Steinpilm, Eesti Energia Spordikl   5 M21A(1x) M40(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 13315 Otto Tamkivi, SK100                        5 M16(1x) M21B(1x) M21C(3x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164.  6521 Ragne Tomberg,                             5 N50(2x) VALIK(3x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164. 20180 Uku Tomingas, Mercury                      5 M21C(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 164.  6214 Tarmo Tuule, SK Loom / Nuti Grupp OÜ       5 M21C(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 164.  6728 Ene Tüvi,                                  5 N21B(4x) VALIK(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 164.  6727 Arvi Tüvi,                                 5 M21C(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 164. 11733 Jan-Erik Vaiksalu,                         5 M21B(4x) VALIK(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 28638 Ell Grete Varblane,                        5 N12(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 35248 Rainer Velbri,                             5 M21B(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164.  4746 Kalev Viidemann, TON                       5 M21A(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 164.  3223 Jaanus Viljamaa, TON                       5 M50(1x) M60(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164. 36651 Mihkel Väin,                               5 M21C(1x) M21B(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 164.  3612 Erko Õunapuu, TON                          5 M50(3x) VALIK(2x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 11147 Andrus Allikas,                            4 M21C(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 210.  3357 Villu Allikberg, Saue                      4 M21C(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 210. 21896 Mattis Alliksoo, Tammed                    4 M21A(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 210.   992 Sander Annus, Norma                        4 M40RO(2x) VALIK(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.   310 Eha Arb,                                   4 VALIK(3x) RADA3(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 37183 Aigar Elias Asku, Pikavere                 4 M12(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 210.   192 Mare Beilmann, LUS                         4 N21B(2x) M70(1x) N70(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 32887 Nora Marie Berkman,                        4 N12(1x) TILLU(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 210. 17344 Rene Bernard,                              4 M21A(3x) VALIK(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 22042 Siim Düüna, KL Rapla Malev                 4 M21A(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.   646 Kaido Gutmann, Rae                         4 M40RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 210. 39710 Heigo Jakson,                              4 M21C(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 10010 Aile Kaljumäe,                             4 N40(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 210.  9209 Pille Kenkmann,                            4 VALIK(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.   278 Meeli Kerem, TON                           4 N50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 210. 39718 Sune Kesküla,                              4 VALIK(1x) M16(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 210. 20307 Raul Kippar,                               4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 34733 Kaspar Klettenberg,                        4 M21A(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 210. 33231 Mari Koldits,                              4 N21B(3x) VALIK(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 19948 Lennart Komp,                              4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 38773 Triin Krahv,                               4 N40(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 210.  8520 Aaro Kristjuhan, PERH                      4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 21204 Tiina Krutob,                              4 N40(1x) N50(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 210. 34332 Avo Kuslap,                                4 VALIK(1x) M21A(1x) M40RO(1x) M40(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.  5521 Karl Kürsa, Kobras                         4 M21C(1x) M21B(2x) RADA3(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.   466 Ave Liivand, Koop                          4 N50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 20877 Aimur Lillak, Lendavtaldrik                4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210.  4507 Aldo Mett, Skype                           4 M21BRO(1x) M40RO(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.  4106 Tiiu Mägi, Kape                            4 VALIK(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210.  5853 Ivo Müürsepp, TTÜ                          4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 29723 Imre Nemvalts,                             4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.  5977 Rando Nõmmik,                              4 M21C(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 39461 Daniel Frederik Oja, Pikavere Mõisakool    4 M12(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 210. 39529 Anna Grete Paalberg,                       4 N21B(2x) RADA4(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210. 26077 Joosep Paats,                              4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 21905 Piret Rahe,                                4 N50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 210.  2287 Tiit Riisalo, EROK                         4 M50(3x) VALIK(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 210.  9121 Siim Romanov,                              4 M21A(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 210. 15797 Rita Siniväli,                             4 N50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 26644 Algirdas Skudrickas,                       4 M50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210.   133 Andres Talver, Mercury                     4 M60RO(2x) M40RO(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 35744 Keido Tarkin,                              4 M21B(2x) M21A(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 210.  4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu, Tammed            4 M21C(2x) M50(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 210. 38865 Erich Vain,                                4 RADA3(3x) M21B(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 210. 33767 Lauri Valdmaa,                             4 M40(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 210. 16348 Age Valgepea, Swedbank SK                  4 N50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210.  1041 Margus Venelaine, LSF PT                   4 M40RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 210. 36571 Maikel Magnus Välja, Harju OK              4 M16RO(1x) M14(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258.  3009 August Albert, JOKA                        3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  9961 Jürgen Arund, Tammed                       3 M21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.   293 Ruth Gutmann, Rae                          3 N21RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258. 35285 Maru Immato,                               3 TILLU(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 21118 Anu Isberg,                                3 N40RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.  7499 Aleksander Jaanson,                        3 M60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258. 11592 Annabel Mirtel Saskia Joakit, Tammed       3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258. 27106 Andreas Jürimäe, TTÜ Tantsuansambel Kulj   3 M21C(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  5487 Neeme Kaarna, Harju malev                  3 M21C(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258.  3182 Riho Kadaja, Saku                          3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 258. 26197 Kaisa Karola Kampus, Nõmme                 3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258.  2808 Edit Kannel, Norma                         3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 36509 Randin Kark,                               3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258.  9134 Marek Karm, SK100                          3 M21A(1x) M21RO(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  6147 Endel Karp, Norma                          3 M60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  3621 Tõnu Karp,                                 3 M60(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.  8260 Viktor Kassatkin, SRD                      3 M21A(2x) M50(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  6038 Siim Kibus,                                3 VALIK(1x) M40RO(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258. 38707 Silvia Kinger,                             3 N21A(2x) N21B(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 18010 Sander Kipper,                             3 M16(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258. 12998 Madis Kipper, Mira Ehitusmaterjalid        3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258. 23233 Oskar Kipper,                              3 M12(1x) M14(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258.  3641 Tarvo Klaasimäe, Rakv                      3 M40RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.   637 Sulev Koidu, Tammed                        3 M21C(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 258. 18311 Anne Koppel,                               3 N60(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258. 38665 Emma Nora Käis,                            3 TILLU(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258. 39787 Minna Amanda Käis,                         3 TILLU(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258. 12901 Marko Külaots, Tammed                      3 M40RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 258. 16220 Riho Laanoja, Laomaailm                    3 M50(1x) VALIK(1x) M60(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.  5373 Reigo Lehtla, SAKU MARATON                 3 M21A(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 258. 10868 Marit Leisberg,                            3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 29810 Andrus Lepp, OÜ Bauest                     3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 258. 14258 Tõnu Lillelaid, Tammed                     3 M40(2x) M21B(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.   847 Olavi Loo, West                            3 M40RO(1x) M50(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 30919 Guido Maiste, Tammed                       3 M16(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  3392 Lauri Malsroos, Tammed                     3 M21RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258. 34025 Kerli Mägi,                                3 M21RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 25105 Egon Mõek,                                 3 VALIK(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 258.  9852 Tiia Mõek,                                 3 VALIK(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 258. 18449 Mart Nael,                                 3 M40(2x) M21A(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258.  4261 Sander Nahkor, TAOK                        3 M21A(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.  4310 Mihkel Nahkur, Jõhvikas                    3 M60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258. 25228 Indrek Neivelt,                            3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258. 12352 Urmo Orujõe,                               3 M40RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258.  3314 Terje Ots, Swedbank SK                     3 N40(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  4856 Ardo Pajur, Swedbank SK                    3 M21A(1x) M50(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 38766 Piret Pannal,                              3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 258.  1472 Rainer Parve, Peko                         3 M21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258. 32248 Marie Peiker,                              3 N16(1x) M16(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 32247 Martin Peiker,                             3 M21C(1x) M16(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 11597 Sander Pritsik, Otepää                     3 M21RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 37840 Kirsi Päärsoo, Norma                       3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258. 24174 Kersti Rahnel, Tammed                      3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  2371 Arthur Raichmann, LSF PT                   3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.   181 Maire Raid, Tammed                         3 N70(2x) M70(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.   182 Tõnu Raid, Tammed                          3 M70(1x) VALIK(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258.  4788 Marti Ranne, G4S Spordiklubi               3 VALIK(1x) M21B(1x) M21A(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258.   759 Eero Raun,                                 3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258.  6863 Sven-Erik Rebane, Orvand                   3 M21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 11806 Andrus Rämmann, Koop                       3 M60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258. 12906 Ilmar Räni,                                3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 258. 24348 Nelli Rünk,                                3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258.  6491 Anni Sild, Jakob Westholmi Gümnaasiu       3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258.   495 Vello Solna, Peko                          3 M21A(2x) M50(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258.  5154 Sven-Erik Soosaar,                         3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  2247 Mari Sukk,                                 3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 258. 38269 Rasmus Talves,                             3 M14(2x) M16(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 258. 16930 Jaan Tamkivi,                              3 M14(2x) M16(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 258. 38335 Isabel Tarkin,                             3 TILLU(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258. 38334 Jasper Tarkin,                             3 TILLU(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 258.  6367 Tarmo Tiisler, Eesti Raadio                3 M21C(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 36591 Daria Tomash, Kape                         3 N21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  8648 Grete Usin,                                3 N21B(2x) N40(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 12999 Piret Uustal,                              3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 258.  2548 Elmar Vaher, Rakv                          3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258.  6726 Peeter Valle,                              3 M60(1x) VALIK(1x) RADA4(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258. 38262 Jaan Valtin,                               3 VALIK(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 258. 20411 Risto Viirg,                               3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 258.  7883 Erkki Vähi,                                3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 258. 29551 Hardi Zimmermann,                          3 M14(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 258.  1268 Priit Överus, Mercury                      3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 339. 37187 Oliver Ahmetov, TAOK                       2 M14(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339. 11176 Marii-Isabel Allikberg, SK100              2 N21RO(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339. 22877 Kristjan Alliksoo, Tammed                  2 M12(1x) M14(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339. 25780 Kaspar Alliksoo, Tammed                    2 M12(1x) M14(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339. 30699 Kert Alliksoo, Tammed                      2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339. 30267 Nadezda Andrejeva,                         2 N70(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  3008 Allan Anniste, JOKA                        2 M21A(1x) M50(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 38606 Raido Marek Arro,                          2 M12(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 18665 Robert Arund, Tammed                       2 M16RO(1x) M14(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 20997 Hendrik Avaste, Tammed                     2 M12(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 18880 Aksel Avaste, Tammed                       2 M14(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  1161 Piia Avaste, Tammed                        2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 33844 Astrid Avaste, Tammed                      2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.   480 Tarvo Avaste, Tammed                       2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  1859 Matti Betlem, JOKA                         2 M60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.  4112 Ingmar Daub, Ilves                         2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 339. 24401 Kristjan Düüna,                            2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 20145 Aade Düüna, Orvand                         2 N21A(1x) N21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 339. 14616 Henrik Eeltee,                             2 M21BRO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.  1145 Silver Eensaar, Kobras                     2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 29826 Kertu Eensaar,                             2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.   295 Kersti Ehala, JOKA                         2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 36260 Hannele Erm, TAOK/Nõmme Põhikool           2 TILLU(1x) N12(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  3209 Tõnis Erm, TAOK                            2 M21RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339.  3378 Tuuli Erm, Võru                            2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 21663 Helena Erm, Võru                           2 N14(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 22432 Kristian Esula,                            2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  2452 Margus Hallik, LUS                         2 M21RO(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339.  2843 Inger Jalakas, Harju OK                    2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  3718 Jüri Joonas, Võru                          2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 33834 Nele Juntson, SK100                        2 N21A(1x) N21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 16759 Kairi Järvetar,                            2 N21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 28033 Taimar Jõgeva,                             2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339.  5250 Jaanus Jõgis, Põrgupõhja                   2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 339.  1734 Liina Jõgisu, Mercury                      2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.   705 Ülle Kadak, Lehola                         2 N60(1x) N40(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.   334 Urve Kain, TON                             2 VALIK(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 339.  8156 Aivo Kaljumäe, Elisa                       2 M21A(1x) M50(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 16298 Kevin Markus Kandelin,                     2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  1996 Margus Kandelin, Swedbank SK               2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.   884 Ahto Karu, JOKA                            2 M60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 339. 39876 Ruben Kaul,                                2 VALIK(1x) M16(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339. 39931 Hugo Kaul,                                 2 VALIK(1x) M16(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339. 10484 Tanel Kaus,                                2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339. 37125 Tjorven Kiiman,                            2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 16566 Heleri Kirss, SOK                          2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.   260 Marika Kirsspuu, TAOK                      2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.  1038 Veste Kivipalu, LSF PT                     2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 31544 Olga Komissarova, 31544                    2 N21A(1x) N40(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 38429 Martin Kontus, Roofit.Solar                2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  2865 Toomas Koppel, Saku                        2 M70(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 339. 19015 Mariel Kriks, LSF PT                       2 N16(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.  1821 Erki Kriks, LSF PT                         2 M40(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339. 26064 Lauri Lagle,                               2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339.  7205 Ivar Lai,                                  2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  4195 Lea Leppik, TAOK                           2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 26461 Lukas Lillelaid, Tammed                    2 M16(1x) M21C(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.   397 Marika Lomp,                               2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339.  1102 Neeme Loorits, Kape                        2 M21A(1x) M50(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339. 30186 Margus Maiste,                             2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 20590 Heiko Mander, SK100                        2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 339.  6064 Eda Meibaum, ÜSP                           2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  3040 Madis Meimre,                              2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.   312 Aivar Meindok, TON                         2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  6517 Triin Melnik,                              2 N21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 37897 Ülle Meritee, Koop                         2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 13911 Ats Metusala, TTÜ                          2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 339. 19132 Sandra Mikli,                              2 VALIK(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339. 14315 Sergei Muiznieks, Saros Est                2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  3992 Martin Murakas, Rakv                       2 M21B(1x) M21A(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 33091 Marko Mägiveer,                            2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  2985 Margit Mälter,                             2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  2255 Jüri Märtmaa, Tammed                       2 M60RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339. 25582 Kai Niinepuu, Jõhvikas                     2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339. 33674 Mykyta Olimpiiev,                          2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 39612 Riina Palu, Saaresalu                      2 RADA4(1x) RADA3(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 10612 Jaanika Parts, Elisa Spordiklubi           2 N21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 16171 Karl Pehk,                                 2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 32685 Käre Pehk,                                 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 38528 Pent Pehk,                                 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 12320 Lada Peikre,                               2 VALIK(1x) N60(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  8441 Indrek Peil, Head Arhitektid OÜ            2 M50(1x) M40(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339. 27122 Tarmo Pertel, Nõmme                        2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339. 27123 Kaur Pertel,                               2 M16(1x) RADA4(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339. 33702 Hendrik Peterson,                          2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339.  5577 Jukko Pirn,                                2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339.  2018 Aleksander Pritsik, Jõhvikas               2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 38390 Raul Jasper Põldmäe, PLDM                  2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339. 38389 Maaria Põldmäe, PLDM                       2 RADA4(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339.  5325 Signe Raidmets, TON                        2 N21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 14271 Mark Ranne,                                2 M19RO(1x) M21RO(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339.  1234 Sven Rea, TON                              2 VALIK(1x) M50(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  9038 Heino Rebane, Orvand                       2 M70(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339.  3130 Reeno Reeder, TAOK                         2 M40(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339.   634 Raivo Reiman, West                         2 M50(1x) M21A(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  1881 Helle Rennu,                               2 N70(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 339. 24784 Kadri Riimak,                              2 N21RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339. 37134 Jakob Rillo,                               2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 36083 Helena Roosaar, -                          2 N40(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 339.  4393 Allan Roosimägi, Jõhvikas                  2 RADA4(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 339. 38896 Romet Rospik,                              2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 36812 Raimo Rospik,                              2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 32520 Henri Rõigas, Peko                         2 VALIK(1x) TILLU(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 11062 Egle Sander, Tartu Veeriku Kool            2 N21B(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  6640 Rasmus Serg,                               2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 10101 Liis Sild,                                 2 N21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 339. 26514 Andre Solenikov, Viru JVP                  2 M21B(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 339. 18917 Imbi Soome,                                2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.  5293 Rasmus Sotnik, Otepää                      2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.  3307 Alo Säkk,                                  2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339.   134 Aari Talver, Mercury                       2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 38296 Ramona Talves,                             2 N14(1x) M16(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 39360 Riinu Lee Tamm,                            2 N12(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 39553 Marvin Tamm,                               2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 39843 Mirle-Mai Tamm, Montessori kool            2 N14(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 38500 Loore Tammist, Võru                        2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 21494 Tarmo Tarlap, Porter Racing                2 M40RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339.   280 Hille Tasa, Tammed                         2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.   281 Johannes Tasa, Tammed                      2 VALIK(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339. 34445 Marti Vaksmann, AS Tallinna Vesi           2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  5566 Siim Valgeväli, Mercury                    2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339.  2464 Marlen-Veronika Valgma, Tammed             2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339.  9011 Sven Vallimäe,                             2 M40RO(1x) M50(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 339.   527 Siiri Vallner,                             2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 339.   356 Mart Vendelin, Orion                       2 M80(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 339.  7574 Sören Vetevool,                            2 VALIK(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339.  8253 Fred Viidul, Microsoft                     2 M40(1x) M21A(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 339. 28817 Kristi Viil-Sild, Saku Õlletehase SK       2 N21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339.  7535 Andrus Viilma,                             2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 339.   183 Marje Viirmann, Harju OK                   2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 339. 22061 Martin Viljasaar,                          2 M21A(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339.  2678 Mirja Virve, Kobras                        2 N21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 19813 Indrek Volens, TV3                         2 M21BRO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 339. 36575 Kairi Voss,                                2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 339. 16569 Petri Väänänen, SK100                      2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 14644 Markus Aas,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 37439 Agnette Mia Aas,                           1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 37167 Ariette Ly Aas,                            1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  9723 Ülar Aasa,                                 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 22892 Riin Agur,                                 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.   522 Mare Aibast, Harju OK                      1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  1685 Erik Aibast, Tammed                        1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 40016 Tuuli Luna Alberico,                       1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 25418 Ats Alttoa,                                1 M19RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 36277 Sebastian Anderson,                        1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 20992 Mikk Andreson,                             1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474. 34915 Sandra Arak, SK100                         1 N21RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  5820 Triinu Arb,                                1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 20056 Kirke Arro,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474. 35133 Marta Linda Arund,                         1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 27058 Karl Erich Arund,                          1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 38605 Ardo Arusaar, Tallinna Ülikool             1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 38764 Taavi Aun,                                 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  3198 Kaarel Barinov, OK Composter               1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 31348 Lisette Baum, EMERA                        1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  6978 Martin Betlem, Eesti Kurtide Spordiliit    1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  4867 Toomas Birk, Columbus IT                   1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 11678 Vitali Bogomolov, EE SK                    1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474. 26097 Kristel Dambe,                             1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 24397 Kristin Düüna,                             1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  1144 Rain Eensaar, Võru                         1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 14222 Ethel Eensaar, Võru                        1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  3657 Johannes Ehala, JOKA                       1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 27400 Ene Ehtmaa,                                1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 22753 Tiit Einberg, Gustaf-Tallinn OÜ            1 M21BRO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  6461 Katrin Enni,                               1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 34642 Gerda Maribel Entson, Ram kool             1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474.  1516 Raivo Erik, Mercury                        1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 33233 Marta Erik,                                1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 19377 Henrik Erm, SK Xdream                      1 M14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  1765 Priit Evardi, JOKA                         1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  6635 Airon Fingling,                            1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 474.  6403 Ain Fjodorov, Peko                         1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 37162 Mia Kiara Gornoi,                          1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 37159 Karolina Gornoi,                           1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 26685 Annika Greenwood, Berkshire Orienteers     1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 40018 Markus Grubnik,                            1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  1417 Varvara Guljajeva, Tallinn                 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 39484 Freddy Gunin,                              1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 22668 Freddy Gunin,                              1 M16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  1207 Ülle Gurkina,                              1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  2159 Ain-Meelis Hannus, Võru                    1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  3210 Alar Heinrand, Norma                       1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474. 17722 Kati Helmja,                               1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  8345 Merle Hendrikson,                          1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 35820 Ellen Hermann,                             1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  6280 Veiko Hintsov, Põrgupõhja                  1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 32937 Mia Helene Hunt,                           1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 28659 Kairi Hunt,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 37234 Vasil Iaroshevich,                         1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.   526 Maari Idnurm, TON                          1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  4708 Ragnar Ilp,                                1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  4710 Eneli Ivask,                               1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  5239 Rain Jaaksoo, Kobras                       1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474.  1383 Enn Jaama, Peko                            1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.   917 Margus Jaanus, Koop                        1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 40015 Sergei Jaremenko,                          1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 35135 Jelena Johanson,                           1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 21556 Juta Jänes,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  3324 Jano Järvelaid, Tammed                     1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 35919 Leili Jürimäe,                             1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 21004 Helen Jürjo, Põrgupõhja                    1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 22037 Kerto Kaasiku, JOKA                        1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  3086 Meelis Kadak, Lehola                       1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 20433 Kadri Kadakas, Tammed                      1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 34501 Martin Kadarik,                            1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 39332 Terttu Kadarpik,                           1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  1601 Taavi Kainel,                              1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 36013 Adele Kaljuve,                             1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 36070 Matilda Kaljuve,                           1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  7820 Karin Kallisma-Julge, HOK                  1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 35812 Georg Kalme, Sparta                        1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.   604 Tiia Kalmus,                               1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 37966 Keron Kandla,                              1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  4504 Tiina Kangilaski, TON                      1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 37939 Oliver Kanna,                              1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  1748 Tanel Kannel, Rae                          1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 38470 Loone Kapten,                              1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 14622 Aljona Karlõsheva,                         1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.   274 Mati Karp, TEMPO spordiklubi               1 M60RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 33152 August Karu,                               1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  8964 Tuuli Kattago,                             1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  9030 Martin Kaup, LSF PT                        1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 34800 Raimond Kaus,                              1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 37200 Rosanna Kaus,                              1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 26839 Kennet Keerberg, JOKA                      1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.    73 Kalmer Keevend, JOKA                       1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 474. 29838 Grete Liis Kelder, SK100                   1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 38426 Kristo Kesküla,                            1 M21BRO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 17879 Riho Kiiman, Norma                         1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 21111 Arti Tanel Kiisler, SK100                  1 M16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  4275 Kristiina Kindel, TAOK                     1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 38484 Liisi Kirschenberg,                        1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474.   941 Mare Kitsnik, Saku OK                      1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  3215 Keit Kivisild, Elioni SK                   1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  1143 Tarmo Klaar, Mercury                       1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 39367 Jasper Koduvere,                           1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 37488 Ruben Koduvere, Tihase lasteaed            1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 12869 Indrek Koemets, Lõuna PP                   1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 40120 Andres Koemets, Kiiu Kiigepõnni lasteaed   1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 40118 Hendrik Koemets, Kuusalu Keskkool          1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  2493 Aleksei Komarov,                           1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 39471 Kenneth Koosma,                            1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 20602 Siret Koppel,                              1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474.  7032 Merili Kriisa, TÜ                          1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  7040 Katrin Kriiska, Jõhvikas                   1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 11184 Tiit Kriiska,                              1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 36981 Jelena Krivobokova,                        1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 38944 Karel Kuljus, Järveküla kool               1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 39614 Peeter Kundla, 21. Kool                    1 M16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 27413 Katre Kuusik, Tammed                       1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.   975 Kalle Kuusik,                              1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 33314 Kristjan Kuusk,                            1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 18753 Lisette Kuusmaa, SK100                     1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 18752 Ralf Kuusmaa, SK100                        1 M14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 30499 Lauri Käis,                                1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474.  2966 Anu Käver, SK100                           1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 27614 Katariina Käver, SK100                     1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  4865 Katrin Kõlu,                               1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 35627 Johan Tobias Külaase,                      1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  7776 Oliver Kütt, Ilves                         1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 40012 Marek Laane,                               1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 39941 Max Sander Laane,                          1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 24583 Aigi Lahe,                                 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 31014 Marju Lahtein, M&K                         1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 39894 Allen Larin,                               1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  5981 Elina Lasseron, JOKA                       1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  5485 Aivar Leht, Okas                           1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 22635 Liilia Lehtla,                             1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 38613 Delisa Lehtsalu, Kiili Gümnaasium          1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 10744 Ragnar Leimann, TAOK                       1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 34551 Oskar Joosep Lember,                       1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 23328 Lauri Lepalaan,                            1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 32242 Elli Lillelaid, Tammed                     1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  5917 Rain Lillsoo, Põrgupõhja                   1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  1388 Tarmo Lillsoo, Põrgupõhja                  1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 32805 Inga Lips, Koop                            1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  4212 Lembe Lutterus, Tammed                     1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 24788 Karut Luur, Kostivere Kool                 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 38286 Rünno Läänemägi,                           1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 14650 Margus Maidla,                             1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 26905 Margit Maidla,                             1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 39616 Maarja Maivel,                             1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 24785 Eve Malsroos, Tammed                       1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474.  3668 Marika Mander, SK100                       1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  4918 Mairo Marmor, Ilves                        1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 11615 Keiko Masuda, Orvand                       1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  2294 Veiko Mataloja, Tammed                     1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 32844 Monika Matsina,                            1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 20176 Siret Matteus, Sidepataljon                1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 10226 Meelis Merenäkk, Mercury                   1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 17585 Renno Merenäkk, Katoliku                   1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 39240 Albert Markus Merigan,                     1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  4515 Jaan Metsa, Swedbank SK                    1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 39522 Karmen Mikiver,                            1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 33235 Ruth Mikkor,                               1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 14933 Argo Miller,                               1 M21RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 16565 Ivo Miller, Koop                           1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 30622 Udo Mitt,                                  1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  1493 Raido Mitt, Kobras                         1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 29623 Märten Molok,                              1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 29622 Ella-Mai Molok,                            1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 13570 Mehis Muru, JOKA                           1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 30118 Hede Murumaa, OK Kose                      1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 25272 Emili Murumaa, OK Kose                     1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 33823 Siim Märtmaa,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  5862 Kersti Mölter,                             1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  2491 Gert Müürsepp, Tammed                      1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 35375 Iris Negus,                                1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 33185 Elisabeth Nemvalts,                        1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 20524 Mihkel Nestor, SEB Spordiklubi             1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 18395 Pauliine Nettan, Team Kaitsevägi           1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 38066 Ingrid Nielsen, Nõmme                      1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 13992 Katrin Niit,                               1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.   505 Andrei Nikitin, SRD                        1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 11808 Katrin Nurja, Nõmme                        1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.   848 Leho Okas,                                 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  1045 Jaan Olvet, Rakv                           1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  2522 Anneli Orav, Tammed                        1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.   304 Virve Orav, Tammed                         1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 17477 Tõnu Ots, Swedbank SK                      1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 14965 Raul Otsa,                                 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 38765 Loori Paadik,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 17741 Miriam Paesüld, Tammed                     1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474.  4293 Vladislav Pahhomenkov, SRD                 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  6879 Andrius Pakaste, Vironia                   1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  7138 Anu Pallon, JOKA                           1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  8043 Brigitte Panker, Ilves                     1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 29489 Anett Liisa Parts, JOKA                    1 M21RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 40122 Raimond Parts, Taltech                     1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  4794 Parvo Parts,                               1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 16172 Liina Pehk,                                1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 36003 Tiit Pertel,                               1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 30879 Elisabet Peterson,                         1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 14648 Kristjan Peterson, StSiP                   1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 38016 Oliver Piil, JOKA                          1 M14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 28788 Marian Piir,                               1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 29282 Marit Piir,                                1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 23976 Eero Piirisalu,                            1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  5420 Tõnu Piits,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474. 23287 Meeli Pipar,                               1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 32324 Kristi Ploom, Telia SK                     1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  3512 Tiit Ploompuu, Jõhvikas                    1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.   569 Riika Ploompuu, Põrgupõhja                 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 39470 Tambet Pomerants, Tallinna Ülikool         1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 18818 Anu Poopuu, Tammed                         1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  1250 Siiri Poopuu, JOKA                         1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 474.   891 Priit Poopuu, JOKA                         1 M21RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 36961 Helina Post,                               1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  3441 Tõnis Prangli, Võru                        1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 16666 Lauri Pähn, Võru                           1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 17999 Martti Põlluäär,                           1 M16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  7960 Reemo Raag, ÜVP                            1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  9979 Raini Raal,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 21904 Mia Marleen Rahe,                          1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 39441 Rando Raik, Kaitsevägi                     1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  3980 Priit Randman, Rakv                        1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 17873 Hirvo Rannu,                               1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 474. 30256 Lenne Reeder,                              1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  3222 Lembe Reiman,                              1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 39618 Erich Reimets,                             1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  1758 Ülis Riisalu, Jõgeva Majandusühistu        1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 35699 Hugo Rillo,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  3625 Janno Rillo,                               1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 12309 Siim Ringinen,                             1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  7488 Sven Ringvee, VaP                          1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 30619 Piia Roasto,                               1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 31972 Mirje Roasto, SK100                        1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 38013 Leelo Rood,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 22323 Liina Roosimägi,                           1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 39549 Martin Rosljuk, Tallinna Ülikool           1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.   423 Kalev Ruberg, JOKA                         1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  1300 Paavo Rõigas, Peko                         1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 35214 Erik Rõigas, Peko                          1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  1738 Kaia Saar,                                 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 39610 Lauri Saart, Tallinna Ülikool              1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 33179 Liisbet Saat,                              1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 33030 Mattias Saat,                              1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  3066 Martin Sarv, Orion                         1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  6659 Kertu Savitsch, SK100                      1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 39993 Grete Maria Savitsch, TLÜ                  1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.   995 Heiki Savitsch, TON                        1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  8803 Tõnu Sellin, Udde-Tooling                  1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.  6630 Andre Sinisalu, Twilio                     1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  5959 Andrus Sinisalu,                           1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  1099 Markko Sinkkonen,                          1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 39693 Sophia Kene Siska,                         1 RADA7(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 32384 Lisete Solenikov, JOKA                     1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  8049 Ingrid Sooberg, TON                        1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  5053 Andres Soome, VOK                          1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  1003 Viivi-Anne Soots, Tammed                   1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 36036 Villem Steinpilm,                          1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 29218 Signe Steinpilm,                           1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 39934 Eliise Sulavee,                            1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 25230 Helmet Sulavee,                            1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  6266 Krista Suppi, TÜ                           1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  2836 Timo Suppi, Orion                          1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  3821 Carl Sõlg, Grossi Toidukaubad              1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  2681 Kadi Taalberg, Kobras                      1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  6133 Mikk Tali,                                 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 15874 Priit Talu, West                           1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474.  7063 Oliver Tamm,                               1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 39844 Tuule Iti Tamm,                            1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 34461 Iris Tamme,                                1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 37634 Mona Tamme,                                1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  4346 Timmo Tammemäe, SK100                      1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 34112 Janno Tamsalu,                             1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 38063 Liisi Tapupere,                            1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 37412 Greete Tarkin,                             1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.    66 Tiit Tatter, TON                           1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 39875 Britte Telgma,                             1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  5919 Toomas Telgma, Voller                      1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 34868 Thoren Telgma,                             1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  3316 Maris Terno, Tammed                        1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474. 39021 Kaie Tobreluts,                            1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 22543 Kristjan Tomingas, Mercury                 1 M14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  6271 Monika Tomingas, Mercury                   1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 39916 Sten Tomson,                               1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  1808 Tanel Toom,                                1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.   428 Maimu Tornberg, Koop                       1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 38610 Mattias Turgan, JOKA                       1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 21557 Raiko Tutt, Norma                          1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 20605 Reeda Tuula-Fjodorov, Peko                 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 16589 Kairi Tuulmägi, Mercury                    1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  3003 Tiit Tähnas, JOKA                          1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 15606 Astrid Heleen Tõnisson, TON                1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  5483 Andri Tõnstein,                            1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474.   320 Rein Unt, TON                              1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 20918 Teele Uudeberg, Otepää                     1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.   977 Kristi Uudeberg, Metsakunnid               1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.   300 Ilse Uus, TON                              1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  8463 Reet Uusberg,                              1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 37638 Robert Uusma,                              1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 37637 Kristjan Uusma,                            1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474. 11598 Joonas Vaabel, Padriku pedaalijad          1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 36380 Robin Vahemaa, Pirita-Kose lasteaed        1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 19016 Raheli Vahkal, SK100                       1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474. 39478 Johan Vahter,                              1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474. 14520 Kait Vahter, Tammed                        1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 38616 Marii Vaigro, Tammed                       1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kloostrimetsa |11/06/2024
 474. 10613 Andres Vain,                               1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 39427 Sirje Vainu, NKK                           1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Pääsküla |28/05/2024
 474.  3700 Tais Vakrõõm, SRD                          1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 30385 Marie Valdre,                              1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 39842 Raini Valgma,                              1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 38845 Martin Vallimäe,                           1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474. 39519 Mileene Varik, Tallinna Ülikool            1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  1729 Koit Veeorg,                               1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
 474. 35421 Maria Veisman, Rukkirääk Lasteaed          1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 20423 Martin Veisman,                            1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 35918 Mariann Vendelin,                          1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
 474. 24897 Liina Venelaine,                           1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474.  4751 Liina Vesilind, SRD                        1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 30607 Jaan Viil,                                 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.    86 Mai Viirmann, Põrgupõhja                   1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 19205 Marek Vilgats,                             1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.   172 Juta Virkepuu, Harju OK                    1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  6282 Katrin Virkus Sule, West                   1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474.  4159 Jaan Viru, Orvand                          1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
 474. 18773 Kaspar Anre Volt,                          1 M16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 39957 Getter Volter,                             1 RADA7(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Keila-Joa |04/06/2024
 474.  1107 Toomas Voolaid,                            1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
 474.  5567 Kai Voolaine, TON                          1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
 474. 38922 Harris Voss, Kose Gümnaasium               1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
 474.  4484 Margret Zimmermann, Kape                   1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kõrvemaa |07/05/2024
 474. 29550 Andres Zimmermann, TA OK                   1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024
 474.  7209 Ainika Ööpik,                              1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Meriküla-Muraste |21/05/2024


Events:
  1. 02/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  129 =129+  0 (SI  129x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-02 T Juri
  2. 09/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  320 =320+  0 (SI  319x  99.7%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-09 T Kadriorg
  3. 16/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  226 =226+  0 (SI  226x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-16 T Vaela
  4. 16/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud   76 = 76+  0 (SI   76x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-23 T Ryysa
  5. 30/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  317 =317+  0 (SI  317x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-30 T Manniku
  6. 07/05/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  296 =296+  0 (SI  296x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-05-07 T Raku
  7. 07/05/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  237 =237+  0 (SI  237x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-05-14 T Korvemaa
  8. 21/05/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  259 =259+  0 (SI  259x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-05-21 T Muraste
  9. 28/05/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  261 =261+  0 (SI  261x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-05-28 T Paaskula
 10. 04/06/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  282 =282+  0 (SI  282x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-06-04 T keila Joa
 11. 11/06/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud  210 =210+  0 (SI  210x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-06-11 T Kloostrimetsa

Starts : 2613 / 11 = 237.55
Starts : 2613 / 11 = 237.55
Starts : 2613 / 804 = 3.25
SPORTident : 2612  100.0%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Nõmme