Kalender 2024

 Kuupäev   Asukoht   Rajameister   Võistlus   Osalejaid   Tulem.   SI   Märkused   Kommentaarid 
 2024-01-01   Rõõsa   Kaido Nurja   GP Rogain, püsirada 24/7            TELLI RAJAGA KAART E-Poest   3 
 2024-01-01   Luige   Kaido Nurja   GP Rogain püsirada 24/7            TELLI RAJAGA KAART E-Poest   1 
 2024-04-02   Jüri   Kaido Nurja   teisipäevak   131   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-04-09   Kadriorg   Marko Süld   teisipäevak   327   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-04-16   Vaela   Kaido Nurja   teisipäevak   226   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-04-17   Järve   Kaido Nurja   Tallinna Koolide 20. Jüriööjooks      X   X   5, 18, 32, 36, 45, 57 Järve   3 
 2024-04-17   Järve terviserada   Kaido Nurja   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-04-20   Kiili   Margus Parts   3. Vaela Rogain      X   X      0 
 2024-04-23   Rõõsa   Kaido Nurja   teisipäevak   76   X   X   OJ kaart   0 
 2024-04-24   Margareeta aed TLN Vanalinn   Siim Liivand   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-04-28   Stroomi rand   Ivo Särak   Põhja-Tallinna I kevadjooks               1 
 2024-04-30   Männiku linnak   Maris Roosipuu   teisipäevak   324   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-05-07   Raku   Kaido Nurja   teisipäevak   296   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-05-08   Tondiraba park   Erko Õunapuu   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-05-14   Kõrvemaa   Kaido Nurja   teisipäevak   235   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-05-15   Vana-Kalamaja asum   Siim Liivand   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-05-21   Meriküla- Muraste   Veikko Tamlak   teisipäevak   259   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-05-22   Uus-Veerenni kvartal   Erko Õunapuu   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-05-23   Pae park   Taavi Tambur   Pae pargi VIII rahvajooks               1 
 2024-05-28   Pääsküla Harku raba   Raivo Pellja   teisipäevak   265   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-05-29   Mustamäe   Olga Andrejeva   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-06-04   Keila-Joa   Veikko Tamlak   teisipäevak   284   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-06-05   Kiili alevik   Kaido Nurja   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-06-11   Kloostrimetsa   Raivo Pellja   teisipäevak   213   X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2024-06-12   Jüri alevik   Kaido Nurja   Pargijooksud OJ      X   X   OJ kaart   0 
 2024-06-18   Kose   Kaido Nurja   teisipäevak   206   X   X   130 138 139 140 144 Kose 2   0 
 2024-06-19   Liiva   Kaido Nurja   Pargijooksud OJ      X   X      0 
 2024-06-25   Saue   Olga Andrejeva   teisipäevak            Buss 191 Tule; rong   0 
 2024-06-26   Stroomi rand   Erko Õunapuu   OJ Pargijooksud               0 
 2024-06-30   Vääna-Jõesuu   Kaido Nurja   Tallinna MV rattaorienteerumises               0 
 2024-07-02   Kaberneeme   Kaido Nurja   teisipäevak            158 Kaberneeme   0 
 2024-07-03   Kalaranna      Pargijooksud OJ            21 21B 41 41B 66 73 Linnahall tramm 1 2   0 
 2024-07-09   Apuparra Kõrvemaa   Kaido Nurja   teisipäevak            Rong Aegviidu   0 
 2024-07-10   Saku alevik      Pargijooksud OJ            rong   0 
 2024-07-16   Männiku Wakepark   Rain Vellerind   teisipäevak            117 117A 206 206A, rong Männiku jaam   0 
 2024-07-17   Ülemiste City park      Pargijooksud OJ            Tramm 4 Ülemiste linnak   0 
 2024-07-23   Harku mäed   Maris Roosipuu   teisipäevak            10 Kadaka pst. 20,20A Nõva   0 
 2024-07-24   Peetri park      Pargijooksud OJ            105 120 120A 121 125 125A  130 131 134 135 135A 135C  138 139 140 144 164 R1 R10 Mõigu   0 
 2024-07-30   Kakumäe   S. Liivand, T. Kreek   teisipäevak            41, 41B Alemaa   0 
 2024-07-31   Lagedi alevik      Pargijooksud OJ               0 
 2024-08-06   Vääna-Jõesuu   Rain Vellerind   teisipäevak            H4 H11A 108 108A 126 128 128A Rannasüdame   0 
 2024-08-07   Pae park-Sikupilli      Pargijooksud OJ            Majaka põik tramm 2 4   0 
 2024-08-13   Mustamäe   Kaido Nurja   teisipäevak            23, Üliõpilaste tee. 10, 27, 33, 36, 45 Tehnikaülikool   0 
 2024-08-14   Vaikne park      Pargijooksud OJ               0 
 2024-08-21   Tallinn      Pargijooksud OJ               0 
 2024-08-27   Raudalu    Lauri Tarlap    teisipäevak            57, 116 116A 116B 178 Raku   0 
 2024-08-28   Tallinna Vanalinn      Pargijooksud OJ            Tramm 3, 4 Vabaduse väljak   0 
 2024-09-03   Glehni park   Maris Roosipuu   teisipäevak            10 Pidu   0 
 2024-09-10   Hiiu Pääsküla raba   Siim Liivand   teisipäevak            14, 18, 18A, 33, 119 191 Hiiu   0 
 2024-09-17   Tallinna Vanalinn   Erko Õunapuu   teisipäevak            Vabaduse väljak   0 
 2024-10-05   Tabasalu      Tallinn Sprint Weekend WRE               0 
 2024-10-05   Kalaranna      Tallinn Sprint Weekend               0 
 2024-10-06   Telliskivi loomelinnak      Tallinn Sprint Weekend               0 
Koond
NB! Tärniga märgitud tulemused on esialgsed.
NB! Kui tulemustes esineb vigu või ebatäpsusi, siis sellest teatada aadressil nomme.ok(at)gmail.com
veebispämmi kaitseks on e-posti aadressis traditsiooniline @ märk asendatud täheühendiga (at). See tuleb endal käsitsi ära muuta, muidu ei jõua kiri kohale.

Märkuste veeru legend: RO - rattaorienterumise rajad ja joonistamine; OJ - orienteerumisjooksu rajad ja joonistamine; SI - SI-graafikud; KR - rattaorienteerumise kaart; KJ - jooksuorienteerumise kaart; RG - routegadget leht.



Toetajad