Kalender 2020

 Kuupäev   Asukoht   Rajameister   Võistlus   Osalejaid   Tulem.   SI   Märkused   Kommentaarid 
 2020-03-29   Rõõsa      püsirada            suletud, kaart K, kaart L   28 
 2020-04-04   Raku      püsirada            suletud. kaart K, kaart L   25 
 2020-04-15   Järve      püsirada            suletud. kaart K, kaart L   10 
 2020-04-15   ÜRITUST EI TOIMU      Tallinna koolide 20.Jüriöö orient.               1 
 2020-04-21   Pääsküla Harku raba   Ivo Särak   püsirada            rada suletud   3 
 2020-04-30   Hiiu   Ivo Sarak   püsirada            rada suletud   6 
 2020-05-05   Astangu   Kaido Nurja   püsirada      X      kaart   17 
 2020-05-13   Pirita-Kose   Olga Andrejeva   jooks ja orienteerumine      X      rada suletud   1 
 2020-05-20   Merimetsa   Kolde pst.   jooks, orienteerumine      X   X   buss 26, 32, 33, 48, 72 Kolde pst.   0 
 2020-05-27   Mustamäe-Nõmme   Ehitajate tee, TalTech spordih   jooks, orienteerumine      X   X   buss 23, Üliõpilaste tee. 10,27,33,36 Tehnikaülikool   0 
 2020-05-28   Tondiraba park   Olga Andrejeva   püsirada      X   X   buss 44, 51,65 Virbi    21 
 2020-06-02   Õismäe raba      püsirada      X   X   info, kohaletulek, legend   3 
 2020-06-03   Männiku   Kraavi tn. 70A   jooks, orienteerumine      X   X   buss 5, 32, 33 Kauge   0 
 2020-06-04   Raudalu- Kangru      püsirada            info, kohaletulek, legend   9 
 2020-06-08   Sütiste mets- Nõmme      püsirada            info, kohaletulek, legend K+L, legend P+V   2 
 2020-06-09   Hiiu Pääsküla raba   Olga Andrejeva   teisipäevak      X   X   buss 14, 18, 33 Hiiu    1 
 2020-06-10   Tondiraba park   Varraku 14 (Tondiraba JH)   jooks, orienteerumine      X   X   buss 44, 51,65 Virbi   0 
 2020-06-16   Jõelähtme   Kaido Nurja   teisipäevak      X   X   buss 203, 210, 221, 286 Ringi    0 
 2020-06-17   Glehni park   Harku tn (Hiiu staadion)    jooks ja orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-06-23   Pääsküla    Maris Roosipuu   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-06-24   Lillepi park      jooks ja orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-06-28   Kakumäe   Kaido Nurja   Tallinna MV rattaorienteerumises      X   X      0 
 2020-06-30   Raku   Kristjan Esula   teisipäevak      X   X   OJ kaart   0 
 2020-07-01   Kadaka mets   Ehitajate tee   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-07-07   Keila-Joa   Tiit Tatter   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-07-08   Kohila   Kooli tn.   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-07-14   Kaberneeme   Kaido Nurja   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-07-15   Kadriorg   Kadrioru staadioni parkla   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-07-21   Männiku   Rain Vellerind   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-07-22   Õismäe raba   Vana-Rannamõisa tee 8   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-07-28   Kakumäe   Kaido Nurja   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-07-29   Pirita Majandusgümnaasium   Metsavahi tee 19   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-08-04   Hiiu staadion   Indrek Reitsak   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-08-05   Kakumäe rand   Kakumäe rand   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-08-11   Kloostrimetsa   Kaido Nurja   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-08-12   Maardu   Keemikute tee   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-08-18   Kadriorg   Olga Andrejeva   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-08-19   Snelli park   Snelli staadion   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-08-25   Mustamäe   Reigo Lehtla   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-08-26   Pirita terviserada   Pirita Spordikeskus   jooks, orienteerumine      X   X   OJ kaart   0 
 2020-09-01   Männiku linnak   Maris Roosipuu   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-09-08   Harku-Tähetorni   Kaido Nurja   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-09-15   Merimetsa   Kristjan Esula   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-09-22   Raudalu   Raul Gescheimer    teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   0 
 2020-09-29   Pae park   Sergei Rjabõškin   teisipäevak      X   X   OJ kaart, RO kaart   1 
 2020-10-17   Noblessneri kvartal   Sergei Rjabõškin   Tallinn Sprint Weekend 2020      X   X      1 
 2020-10-17   Tallinna vanalinn öine   Sergei Rjabõškin   Tallinn Sprint Weekend 2020      X   X      1 
 2020-10-18   Tallinna vanalinn   Sergei Rjabõškin   Tallinn Sprint Weekend 2020      X   X      1 
 2020-12-29   Tallinn      püsirada               0 
Koond
NB! Tärniga märgitud tulemused on esialgsed.
NB! Kui tulemustes esineb vigu või ebatäpsusi, siis sellest teatada aadressil nomme.ok(at)gmail.com
veebispämmi kaitseks on e-posti aadressis traditsiooniline @ märk asendatud täheühendiga (at). See tuleb endal käsitsi ära muuta, muidu ei jõua kiri kohale.

Märkuste veeru legend: RO - rattaorienterumise rajad ja joonistamine; OJ - orienteerumisjooksu rajad ja joonistamine; SI - SI-graafikud; KR - rattaorienteerumise kaart; KJ - jooksuorienteerumise kaart; RG - routegadget leht.



Toetajad